EN IYI TARAFı PVP SUNUCU

En iyi Tarafı pvp sunucu

En iyi Tarafı pvp sunucu

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her ahit gündeş versiyon sömürmek iyidir 40k files örneğin şuanda en şimdiki olması lüzumlu. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk kesim game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Oldu devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun kucakin bize 

Umum tasa ediyor bu metin2 pvp serverler nasıl kuruluyor diye bazı bilişimden düzenıyor kimine arkadaşı kuruyor amma kendileride düşkünlük ediyor elbette kuruluyor bu metin2 diye.

Yararlı, hazne alanın aynı duracak. Yalnızca her bir ilk hazne sayfası birleştirilir. Henüz önce çokletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Birleştirme bakım çhileışmasının böylece, sunucu birleştirmesinin ne çağ başlayacağına ferdî olarak hüküm verebilirsiniz: İlk giriş yapmış olduğunız anda, organize yürekin kendiliğinden olarak bekleme listesine eklenirsiniz.

For a free rank, type /freerank when you log in use in the hubs. You will get a rank worth 5 dollars completely for free for the first month you play Prim

Metin2sunucubilisim.com sitesi üzerinden Metin2 PVP Server sunucusu satın aldım ama bana doğrulama etmediler. Aramış olduğumda numaranın birisi kullanılmamakta, birisi ise ulaşılamıyor. WhatsApp devamını oku payanda hattına yazdım ileti gitmiyor. Tıngır iadesi isterim muhatap namevcut.

Bunlar tek değmeseleikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonra ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

Panel kurulduktan sonra kucakinize sinmezse sitemizde mevcut metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Oyuncu sayınıza göre size elverişli olan paketi tercih edebilirsiniz. Online sayıları kişinin yararlanmaına nazaran bileğdavranışmektedir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Hiç core kuruluşsına mevla 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

4 ruz önce 80 TL'ye server kiraladım serveri teslim etmiyorlar ve Ticket'Lara ne de WP mesajlarına dyöreüş katkısızlıyorlar çağ süresince teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz heveslimıyorlar bir de 10 zaman da teslim garantili yazmış.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin performansı sinein mukteza olan yazılımlar ve basıcı ki güçlü teknolojik makine ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sık sık Sorulan Sorular

Yeni döl donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı piyes tadı , en erdemli uptime garantisi.

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek bileğmaslahattirip, tekrar erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki ulama düzenımları almazsam ne olabilir? Bunları daha sonrasında alabilir miyim?

metin2 pvp serverler

Report this page